گروه صنعتی تهران شرق

از میان سه دوره ی تمدنی بشر، دو دوره ی عصر حجر و عصر برنز از میان رفتند و این عصر آهن بود که با ما هست و خواهد بود. این آهن و فولاد بوده است که شاکله ی اصلی و بنیادین هر آنچه بشر در ۲ قرن اخیر بدست آورده را شکل میدهد. اگر روزی موتور بخار اختراع شد تا لوکوموتیو ها به حرکت در بیایند، نفت کشف و استخراج شد که اتومبیل ها و هواپیما ها قدرت خیزش و پرش یابند، برق به خانه های ما آمد و موجب روشنایی شد و اگر در دوران نه چندان دور اینترنت ما را قادر به انجام بسیاری از کارهای روزمره در فضای سایبر کرد ، بدون شک در نبود صنعت آهن و فولاد هیچکدام از این دستاوردها بدست نمی آمد. در حقیقت تصور دنیای بدون فولاد و آهن تصویری تاریک، سرد و بی تحرک خواهد بود.
در تهران شرق، محصولات ما پس از انجام یکسری فرآیند برروی ورق های فولادی به نزدیک ترین فاصله به شما میرسد. با نگاهی به اطراف خود درخواهید یافت که از ابتدایی ترین وسایل نظیر مبل و صندلی که بر روی آن این نوشته را میخوانید، سقفی که زیر آن میخوابید، آسانسوری که ار آن برای بالا و پایین رفتن طبقات استفاده میکنید، اتوبوس، تاکسی و یا مترویی که با آن به محل کار میروید، پل هایی که از روی آن ها می گذرید، آسمان خراش هایی که در شهر میبینید و هزاران موارد دیگر در آن ها محصولات فولادی ما به طور مستقیم و یا غیر مستقیم بکار رفته است.
بسیار خرسند و خوشحال هستیم که در بخش بزرگی از فرآیند توسعه خانواده، روستا، شهر، کشور، و جهان دخیل هستیم و تمامی انرژی و تمرکزمان برای فردایی بهتر و مرغوب تر صرف میشود.

گروه صنعتی تهران شرق

شرکت نورد لوله و پروفیل تهران‌شرق در تاریخ ۳۱/۴/۱۳۸۰ در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل‌های صنعتی و ساختمانی و هم‌چنین ساخت اسکلتهای سنگین فلزی پیش‌ساخته با مسئولیت محدود ثبت گردید و در ادامه با تغییراتی که در سطح مدیریت و سهامداران شرکت در سال ۱۳۸۶ ایجاد گردید، شرکت فوق ضمن تغییر از مسئولیت محدود به سهامی خاص با مدیریت آقای محمود صابری، در زمینی به مساحت ۱۶۵۰۰ مترمربع و با زیربنای ۸۰۰۰ مترمربع سالن‌های تولید و انبار و با ظرفیت ۳۰ هزارتن در سال شروع به فعالیت نمود و طی مدت کوتاهی با اضافه نمودن خطوط تولید، ظرفیت تولید کارخانه به ۲۲۰ هزارتن انواع لوله از قطر ۰٫۵ الی ۵ اینچ و با ضخامت ۱ تا ۵ میلیمتر ارتقاء یافت در سال ۱۳۹۰ با توجه به رضایتمندی مشتریان و استقبال صنایع داخلی از تولیدات این شرکت و هم‌چنین دستیابی به بازارهای صادراتی ، طرح توسعه کارخانه کلید خورد و همزمان با آماده سازی ۳۲ هزار مترمربع سالن‌های تولید و انبار در زمینی به مساحت ۵۳هزار مترمربع در شهرک صنعتی عباس آباد نسبت به خرید و نصب خطوط تولیدی پیشرفته به منظور ارتقاء ظرفیت تولید تا ۷۰۰ هزارتن انواع لوله‌های صنعتی، ساختمانی، آب و گاز شهری و هم‌چنین قوطی های صنعتی و ساختمانی تا سایز ۱۶۰×۱۶۰ میلیمتر و تا ضخامت ۸ میلیمتر اقدام نمود فاز اول طرح توسعه در بهمن‌ماه ۱۳۹۳ به بهره‌برداری رسید و فاز بعدی نیز با راه‌اندازی خط ۲۴ اینچ به منظور تولید محصولات متنوع از ضخامت ۸ تا ۲۰ میلیمتر در سال ۹۴ به بهره‌برداری خواهد رسید که به امید به پروردگار متعال با تحقق این مهم، هدف اصلی این گروه بزرگ صنعتی که همانا تولیدات صادرات محور با برند تهران‌شرق و میامی فولاد شرق می‌باشد محقق گردیده و توسعه بازار در کشورهای آسیای میانه، عراق وافغانستان صورت پذیرد شایان ذکر می‌باشد به منظور حفظ ظرفیت پیش از طرح توسعه، در سال ۱۳۹۳شرکت نورد لوله و پروفیل میامی فولاد شرق تاسیس و با اخذ پروانه بهره‌برداری از سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران، در مکان قبلی شرکت نورد لوله و پروفیل تهران‌شرق واقع در منطقه صنعتی خاتون‌آباد پاکدشت، در حال تولید می‌ باشد.

پیام مدیر عامل

در چند دهه ی گذشته ، مناسبات جهانی که معمولاً در فضای بسته شکل می گرفتند ، جای خود را با فضایی عوض کرده اند که درآن مرزها به طرز قابل توجهی معنا و مفهوم خود را از دست داده اند، یا   Glibalisation  ((جهانی شدن )) نامیده می شود .                                                                         فضای که این جهانی شدن با کم رنگ شدن خطوط مرزی بالاخص در مناسبات اقتصادی و مالی جهان است .  ایران در این فضای جدید یک مستثنی نیست . با دارا بودن موقعیت ویژه ی سوق الجیشی ،منابع غنی ،ظرفیت های زیر ساختی گسترده ، نیروی کارعظیم و تحصیل کرده ،ایران به صورت بسیارموثر می تواند در این فضای جهانی شده نقش مثبتی را ایفاکند.

ورود ایران به فضای اقتصادی جهانی به سرعت در حال اتفاق افتادن است .برای ما در گروه تهران شرق ، درآغوش گرفتن این تغییرات و منطبق کردن رویکرد کلان این شرکت برای حضوری موثر در بازارهای منطقه ای و جهانی دارای اهمیت والایی است.

لیک ، ساخت و تکمیل مجموعه ی جدید تولیدی تهران شرق در شهرک صنعتی عباس آباد در جهت همین رویکرد بوده است . همچنین در حال حاضر ،حوزه ی بین الملل گروه تهران شرق در پروسه ی شکل گیری و تکمیل است که بازوی بین الملل تهران شرق خواهد بود .در انتها ، درجهانی که فردگرایی جای خود را به تعاون و تقسیم مسئولیت بین مردم و سازمان ها   داده است ، ما نیز به عنوان یک اصل از حمایت و همکاری شما مشتاقانه استقبال می کنیم .

مسیر پیشرفت

سال ۲۰۰۱-ثبت شرکت نورد لوله وپروفیل تهران شرق

۲۰۰۱-سبد محصولات شامل مقاطع پروفیل مهندسی و ساخت سازه های سنگین

۲۰۰۷- ظرفیت تولید اسمی  ۳۰٫۰۰۰تن در سال

۲۰۰۷- تغییرات در هیئت مدیره شرکت

۲۰۰۹- نصب و راه اندازی خطوط تولید جدید

۲۰۰۹- گسترده شدن سبد محصولات از   ۲/۱ ۱  اینچ تا ۵ اینچ

۲۰۰۹- افزایش ظر فیت تولید و رسیدن به تولید ۱۲۰٫۰۰۰ تن در سال

۲۰۱۱- آغاز ساخت کارخانه جدید در شهرک صنعتی عباس آباد

۲۰۱۴- تاسیس شرکت میامی فولاد

۲۰۱۴-تکمیل کارخانه در شهرک صنعتی عباس آباد

۲۰۱۴- افزایش فضای تولید به ۶۵٫۰۰۰ متر مربع

۲۰۱۴- تولید ۲۳ خط تولید  از ۲/۱ ۱  اینچ تا ۸ اینچ

۲۰۱۴- افزایش ظرفیت اسمی تولید به ۷۵۰٫۰۰۰ تن در سال

۲۰۱۸- نصب وراه اندازی خط تولید مقاطع و لوله های ۸ الی ۱۶ اینچ

۲۰۱۸- تکمیل سبد محصولاتی از  ۲/۱ ۱  اینچ تا ۱۶ اینچ

تهران شرق اینتر نشنال

موقعیت ممتاز و رو به رشد منابع عظیم و ارزشمند خدادادی و همچنین ظرفیت های زیر ساختی ، ایران را قادر به حضوری فعال و موثر در جریان اقتصادی منطقه و جهان کرده است .

به منظور صادرات محصولات کارخانجات تهران شرق به Tehran shargh intl بازوی بین الملل تهران شرق کشورهای منطقه ای و فرا منطقه ای ایجاد گردیده است .

علاوه بر این ، تهران شرق اینتر نشنال آماده همکاری با بنگاه های تجاری که قصد فعالیت در بازار ایران را دارند به شیوه های مختلف و از جمله Joint Venture می باشد .

بازار‌های صادراتی کنونی و هدف

ظرفیت تولید بالا و سبدِ کامل محصولات، تهران شرق را قادر به پاسخ گویی به نیاز بازارِ داخلی و همچنین حضور و فعالیت گسترده و در حال افزایش در خارج از مرز‌های کرده است.

کشورهای کنونی صادراتی:

عمان، قطار، کویت، آذربایجان، گرجستان، عراق، افغانستان، ترکمنستان، لبنان، لهستان، ارمنستان

بازار‌های هدف:

شمال آفریقا، جنوبِ شرق آسیا، جنوب آسیا

گواهی کیفیت تولید

تلاش در جهت افزایش کیفیت محصول به منظور اطمینان از تطابق با استانداردهای بین المللی و افزایش رضایت مشتریان همواره در دستور کار شرکت تهران شرق قرار داشته است  .

در همین راستا ، بازرسی وکنترل کیفیت در تمامی مراحل تولید از بدو ورود مواد اولیه تا تولید محصول نهایی انجام میپذیرد. همچنین این شرکت دارای گواهینامه از سازمان ملی استاندارد و استاندارد های بین المللی ISO 17003, ISO 3293, گواهینامه مدیریت زیست محیطی ISO 9001:2008, سیستم مدیریت کیفیت CE, و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 1004:2012, ISO 14001:2016 و OHSAS 18001:2017 میباشد.

تحقیق و توسعه

باور عمیق به تولید و فعالیت صنعتی  در فضایی منطبق با داده های علمی ما را بر آن  داشته است تا در یک برنامه راهبردی ۵ ساله در صدد ایجاد سایتی مجزا و مجهز به منظور جذب نیروهای تحصیل کرده دانشگاهی وبا هدف انجام تحقیقات علمی صنعتی باشیم و بدین ترتیب بتوانیم ارتباطی نزدیک بین دانشگاه و صنعت ایجاد کنیم .

درباره تهران شرق بیشتر بدانید